Autoservis Lauko

  • Priamo v Martine
  • Otvorený non-stop
  • Odťahová služba

Autobatérie OPTIMA Blue Top sa vyznačujú extrémnou odolnosťou, výdržou, kvalitou a štartovacím výkonom. Autobatéria OPTIMA Blue Top je to najlepšie, čo môžete použiť na štartovanie svojho vozidla, či lode.
Batérie OPTIMA BlueTop Vám umožnia užít si vodu dlhšie. Patentovaná technologia Spiralcell prináša dlhšiu prevádzkovú dobu, kratší čas potrebný na nabíjanie batérie a dvojnásobnou životnosť oproti tradičním batériam pre lode. Má 100% ochranu proti úniku elektrolytu, môže sa dlhšie skladovať, lepšie odoláva vysokým teplotám, 15x vyššiu otrasuvzdornosť, dlhšiu dobu prevádzky a potrebuje omnoho menej času na nabitie. 

Autobatérie OPTIMA Red Top ideálne pre tuningové vozidlá, trucky, SUV a vozidlá 4x4. Autobatéria OPTIMA Red Top obstojí aj vo vysokých teplotách panujúcích pod kapotami výkonných motorov.

Nepriedušne uzatvorené články zaisťujú 100% ochranu proti vyliatiu dokonca aj v prípadoch, keď batériu namontujete položenú na bok. Naviac patentovaná technologia Spiralcell fixuje vnútornú čásť batérie, vďaka čomu sú autobatérie OPTIMA neuveriteľne otrasu vzdorné.

 

Autobatérie OPTIMA Yellow Top - to je moderný design, výnimočná konštrukcia, odolnosť a vysoký výkon aj v v najnáročnejších podmienkach. Unikátna technologia Spiralcell (špirálovito stočené separátory) a AGM (Absorbent Glass Mat) dokonale absorbujú elektrolyt a nepriedušne uzavretá a zapúzdrená batéria neprepustí absolútne žiadnou tekutinu z vnútra článkov.Batérie sa vyznačujú otrasuvzdornosťou. Je možné používať ich v akejkoľvek polohe, aj dnom navrchu. Vďaka extrémne nízkým hodnotám samovybíjania, sú tieto batérie ideálne tiež pre sezónne používané vozidlá a není potreba ich v prípade dlhodobej odstávky priebežne kontrolovať a dobíjať.

Využitie autobatérií OPTIMA Yellow Top:

  • tuningové vozidlá s množstvom elektroniky, trucky a SUV, vozidlá 4x4
  • stavebné stroje, nákladné vozidlá, poľnohospodárske stroje, obytné vozidlá,
    manipulačná technika...