Autoservis Lauko

  • Priamo v Martine
  • Otvorený non-stop
  • Odťahová služba

Staršie vozidlá so základnou úrovňou elektrického vybavenia si síce vystačia s nižším výkonom batérie, ale aj tak vyžadujú dokonalé štartovanie, konzistentné napájanie energiou a absolútna spoľahlivosť. A presne to získate s batériou VartaBlack Dynamic, časom prevereným modelom s veľmi dobrým pomerom ceny a kvality výrobku.

Hlavné výhody Autobatérie Varta Black Dynamic :
  • Je určená pre vozidlá s menej náročnými požiadavkami na napájanie
  • 100% štartovací výkon za studena
  • Technológia PowerFrame pre výnimočný výkon
  • Spĺňa požiadavky na originálne vybavenie
 

Ak hľadáte spoľahlivú všestrannú batériu, Varta BLUE Dynamic je ideálna voľba.

Autobatérie Varta BLUE Dynamic zodpovedajú požiadavkám na originálne vybavenie, vo svojej triede majú najvyšší štartovací výkon a majú najväčšiu kapacitu zaťaženia. Tento typ batérie je ideálny pre vozidlá všetkých tried. Dosahuje optimálny štartovací výkon za studena až 110% v porovnaní s konvenčnými batériami.  Spĺňa požiadavky na originálne vybavenie. Technológia POWERFRAME zaisťuje stálosť olovnatej mriežky v autobatérii, čím podporuje života schopnosť autobatérií VARTA , výkon a uľahčuje dobíjanie autobatérií. Autobatérie Varta sa vďaka tejto technológii zaraďujú aj medzi otrasu vzdorné autobatérie , tieto autobatérie sa najčastejšie používajú do vozidiel , ktoré kladú dôraz na odolnosť v teréne .

Sú určené pre vysoko výkonné vozidlá s mimoriadne vysokými nárokmi na napájanie. Pre tieto autobatérie je charakteristický výnimočný štartovací výkon za studena ( až 122% ). Autobatérie VARTA SILVER Dynamic sú extrémne spoľahlivé, zodpovedajú požiadavkám na originálne vybavenie alebo ich dokonca prevyšujú, majú výnimočne vysokú energetickú rezervnú kapacitu a podávajú výborný výkon pri štarte za studena. Jedná sa o špičkovú batériu SLI, ktorá vás určite nikdy nesklame.

Subcategories

Trakčné batérie Varta

Ak ste ďaleko od brehu a blíži sa búrka, nemáte čas zamýšľať sa nad spoľahlivosťou Vašej batérie. Zoznámte sa s najvyspelejšou technológiou AGM, ktorá je hermeticky uzavretá v špeciálnom puzdre odolnom voči otrasom a vibráciám. Ponúka nielen najnovšie poznatky v oblasti vysoko výkonných batérií, ale je navyše úplne bezúdržbová.

Batérie Varta Professional boli navrhnuté v prvom rade pre napájanie plavidiel, ako napr. člnov s elektrickým pohonom, jácht a motorových člnov a tiež pre všetky typy obytných vozidiel a prívesov. Batérie Varta Professional poskytujú spoľahlivý zdroj elektrickej energie pre základné vybavenie, ako napríklad osvetlenie interiéru a chladničku, ale aj trochu luxusu, napr satelitnú televíziu. Ak potrebujete pohon pre golfové vozíky, vyberte si naše batérie série Professional Deep Cycle, ktoré vynikajú výnimočnými úžitkovými vlastnosťami a spoľahlivosťou

 

Batérie VARTA a EXIDE MOTO - Voľba č.1 pre motoristické športy

Nezáleží na tom, aké máte vozidlo, máme pre Vás vždy tú správnu batériu.

Rada Powersports pokrýva širokú paletu vozidiel, vrátane motocyklov, štvorkoliek, vodných skútrov, ATV, UTV, skútrov, snežných skútrov a dokonca traktorových kosačiek na trávu. Vďaka širokej ponuke batérií v tejto kategórií si určite vyberiete tú, ktorá splní špeciálne požiadavky Vášho jedno - či dvojstopového športového vozidla.

Ak sa spoľahnete na batériu z radu Powersports, dostanete z Vášho motocykla maximum -  naplno si užívajte adrenalínovú jazdu na Vašom motocykli, v terénnom vozidle, alebo brázdite vlny v športovom člne, spravte si výlet  na skútri, v úžitkovom terénnom vozidle, alebo len v pohode na záhrade na najmodernejšej traktorovej kosačke pokoste Váš trávnik...

Nech si vyberiete akúkoľvek z týchto batérií, každá Vám poskytne dlhú životnosť, perfektné spoľahlivosť a vysoký výkon v každom teréne:

 

Autobatérie OPTIMA sú špeciálne, úplne uzavreté olovené batérie určené na štartovanie benzínových a naftových motorov a mobilné napájanie prúdom.Tieto batérie boli vyvinuté tak, aby boli schopné uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky. Sú schopné fungovať aj v extrémnych podmienkach. Využívajú patentovo chránenú technológiu tvaru a usporiadanie mriežok. K ich výrobe je použité unikátne čisté olovo. Batérie OPTIMA sú určené prioritne pre náročné stroje a aplikácie v oblasti štartovania motorových agregátov, autotuningu, autohifi, napájanie prúdom, stavebné a lesné stroje, ... Batériu Optima však môžete použiť aj vo Vašom vozidle s istotou, že bude dlho a dobre slúžiť.